RT RT

Tegevusvaldkonnad

Meie tugevused on kogemus, suurus ja paindlikkus. Pakume täisteenust ning sellega kaasnevat mugavust ja meelerahu, et kõik saab tehtud nii nagu peab. Tagame parima kvaliteedi läbi spetsialiseerunud harude, mis kuuluvad oma valdkondade tippu Eestis.

Ehituse peatöövõtt

Ehituse peatöövõtu puhul teostame kogu ehitustöövõtu. Tellides projekteerimisehitustöövõtu, vastutame nii projekteerimis- kui ka ehitustööde eest.

Tegemist on terviklahendusega, mille puhul hoolitseme kõige vajaliku eest, juhtides projekti algusest lõpuni ehk eelkavanditest kuni üleandmiseni. Täisvastutusega juhtimistöövõtu korral haldame kõiki lepinguid, konsulteerime, koordineerime, juhime ja võtame töö vastu. Lisaks eelmainitule tegeleme ka muinsuskaitsealaste hoonete ja rajatiste ning arhitektuurimälestiste restaureerimise, rekonstrueerimise ja remondiga.

Sadamad ja vesiehitus

Ehitame ja rekonstrueerime sadamarajatisi. Ehitame ja paigaldame ujuvkaisid. Viime läbi sadamaalade süvendamist.

Tehtud töödest väärivad enim esile tõstmist Heltermaa sadama kaide number 1 – 4 ja Kuivastu sadama kai number 3 rekonstrueerimine. Samuti Rohuküla põhjasadama kaitsemuulide rekonstrueerimine ja Lennusadama kaide rekonstrueerimise teise etapi lõpule viimine.

Eriosad ja hooneautomaatika

Seda haru aitab vedada pikaajalise kogemusega AS Hearum, kelle vastutusalasse kuuluvad hoonesisesed küttesüsteemide ehitustööd, vee- ja kanalisatsioonisüsteemide ehitustööd, sanitaartehnilised tööd ning ventilatsioonisüsteemide ehitustööd.

Oleme teostanud kütte-, veevarustus- ja kanalistatsioonisüsteemide ehitamist uutesse ja renoveeritavatesse eramutesse, korterelamutesse, tootmishoonetesse, äri- ja büroohoonetesse, haridus- ning teadushoonetesse, kaubanduskeskustesse ja spordihoonetesse. Seda kõike juba alates 1995. aastast.
Ühtlasi oleme KNX hooneautomaatika sertifitseeritud partner ning tegeleme kõigi elektrialaste töödega.

Keskkonnaehitus

Teostame tööstusjäätmeprügilate sulgemist ja pinnase jääkreostuste ikvideerimist.

Ehitame veepuhastusjaamu, keskkonnakaitselisi rajatisi, joogi- ja reoveepuhasteid ning tõkkeseinu. Suurimad teostatud projektid on Ahtme tuhaväljade sulgemine, KohtlaJärve tööstusjäätmete- ja poolkoksiprügila sulgemine.

Betoonkonstruktsioonid

Pakume terviklahendusi, mis hõlmavad põrandaehitust projekteerimisest kuni kattepaigalduseni ning kõikvõimalike konstruktsioonide kohtvalusid ja elementide montaaži.

Peamiseks teostajaks on siin meie tütarettevõte, muuhulgas oma valdkonna üks suurimaid, OÜ Savekate. Betoonpaneelide tootmine toimub samuti Rand & Tullberg Gruppi kuuluvas AS-is Muuga Betoonelement, mille tehasehoone on varustatud kõige kaasaegsema tootmistehnikaga Eestis ja on ühtaegu üks moodsamaid Põhja-Euroopas. Lõpetatud projektidest toome välja Ülemiste liiklussõlme, mis võitis ka konkursi "Aasta betoonehitis 2013". Tehtust väärivad enim ära märkimist veel Tehvandi suusastaadion, 1200 korteriga Raadiku kvartal ja Kosemetsa korterelamud Pirital.

Projekteerimine

Antud segmendi eest vastutab peamiselt AS RTG Projektbüroo, kelle tegevusaladeks on projekteerimise peatöövõtt, arhitektuur- ja ehituslik projekteerimine, ehituslik eelarvestamine ja tellijajärelvalve.

Meie kogenud insenertehniline personal ja nende käsutuses olev kaasaaegne tehnoloogia on iga raskusastmega projekti eduka täitmise garantiiks.

Kinnisvaraarendus

Meie gruppi kuuluv 20-aastase kogemusega AS Vallikraavi Kinnisvara on võimeline nõustama kõikides kinnisvaratehingute nüanssides alates ostust ja müügist kuni arenduseni.

Tehtud on palju. Meie portfelli kuuluvad näiteks Fotruuna 1 korterelamu, Turu Ärimaja ja Hipodroomi elamurajoon Tartus ning Ülemiste Ärimaja, Ümera 28 kortermaja, Kosemetsa korterelamu ja Raadiku kvartal Tallinnas. Lisaks oleme olnud aktiivsed public-private-partnership projektide arendamisega.

Infrastruktuuri ehitus

Projektijuhtimist ja peatöövõttu teede- ning keskkonnaehituses koordineerib RTS Infraehitus OÜ.

Ehitame maanteid ja liiklussõlmi. Tegeleme ka tänavate ja platside ning nendega kaasnevate insernervõrkude ehitusega.