Arhiivid

Kultuur ja Sport 02.04.2024

NetSport

Meie poolt ehitatud kolmekorruseline spordihoone kerkis Tartusse Annelinna-Ihaste tee ja Emajõe vahelisele maa-alale Väike-Anne kanali äärde. See uus spordihoone loob mitmekülgset väärtust kogukonnale ja linnale tervikuna, võimaldades elanikel jätkata tervislikku eluviisi ning nautida laia spordialade ja treeninguvõimaluste valikut.

Erilisemad 02.04.2024

Delta keskus

Linnaruumis paikneb Delta keskus Emajõe kaldal kolmnurgana Narva maantee ja Ülejõe pargi vahel. Hoone igast küljest avaneb uus perspektiiv. Peamine sissepääsuala hoonesse on kaetud looduskiviplaatidega. Parkimisala on liigendatud haljasribade ja -aladega ning kõrghaljastusega. Sisehoovi on loodud kodune ja lihtne keskkond, mida ilmestavad taimestik ja puitpindadega pingid. Hoone väliruum on loodud kooskõlas jõe ja pargiga.

Äri ja Kaubandus 18.04.2024

Paju tn 2 büroohoone

Kujuta ette imeliselt kaasaegset maamärki, mis kõrgub Tartu linna südames, Emajõe kallastel. Seal, kus ajalugu kohtub innovatsiooniga, seisab uhkelt 16-korruseline büroohoone, mille kõrval kumab läbi jõeäärselt roheliselt vööndilt 3-korruseline parkimismaja. Iga nurga alt peegeldab see kõrgustes hiilgavat visiooni, mis ühendab kujutlusvõimet ja teostatavust.

Äri ja Kaubandus 02.04.2024

Kvartali juurdeehitus

Meie põhieesmärgiks oli mitte ainult ehitada hoone, vaid luua keskkond, mis toetab üürnike äritegevust parimal viisil. Aitasime kaasa suuremate ruumide loomisele, võimaldades üürnikele laiendamisvõimalusi ja optimaalseid töötingimusi. Usaldusväärse ettevõttena seisime selle eest, et kliendid saaksid kasu parimatest võimalustest ja lahendustest.

Eluhooned 02.04.2024

Siili kvartal

Siili Kvartalist kujunes Tartu atraktiivseim uus terviklik elamupiirkond, kuhu kavandati umbes 4,2 ha suurusele maa-alale kaheksa kaasaegset kortermaja. Kortermajad paiknesid kvartali ääres ning keskele kavandati Tartu esimene ja suurim erapark mitmekesiste tegevustega – mänguväljaku, tava- ja lamamispinkide, paviljoni, kunstliku tiigi ja purskkaevuga, mis talveperioodil muutus uisuväljakuks

Infra 02.04.2024

Kurna liiklussõlm

Uuendatud teedevõrk, mis pakub sujuvat ja ohutut liiklemiskogemust. Neljarajaline 4,4-kilomeetrine lõik Jüri viaduktist kuni Kurna sõlmeni toob kaasa olulised muudatused nagu suurenenud radade arv sõidusuunas, takistusteta sõit ringteel ning kohaliku liikluse eraldamine põhitrassist. See kaasaegne liikluslahendus kujundab tulevikku, tagades mugava ja turvalise liikumise igal teekonnal.

Eluhooned 02.04.2024

Rumbi 4

Rumbi korterelamu ehitamine oli meie jaoks võimalus luua mitte lihtsalt kodud, vaid hubased oaasid, kus elanikud saavad tunda end turvaliselt ja mugavalt. Meie põhjalik planeerimine ja tähelepanu detailidele tagasid funktsionaalsed, kaasaegsed ning esteetiliselt nauditavad eluruumid.

Kultuur ja Sport 16.05.2024

Vaba Lava Narva

1986. aastal Baltijetsi kontori- ja kultuurikeskuseks ehitatud hoone on seni jäänud avalikkusele suletuks. See töötulemus oli tulevase teatrihoone kavandi eskiis, mille visiooniks on rikastada kohalikku kultuurimaastikku interdistsiplinaarsete etenduskunstide abil.

Meditsiin ja Haridus 14.05.2024

Tervisemaja Merivälja tee 33

Merivälja Realestate OÜ arendab Merivälja tee 33 kinnistule kaasaegse keskuse, mis pakub ligikaudu 4500 ruutmeetrit üüripinda äri- ja meditsiiniteenuste osutamiseks. Keskusesse on planeeritud 107 parkimiskohta, tagades külastajatele mugava parkimisvõimaluse. Hoone äripinnad on peamiselt suunatud meditsiinivaldkonna ettevõtetele ning meditsiiniteenuste pakkumist toetavatele teenustele. Meie eesmärk on luua terviklik ja kaasaegne keskus, mis vastab kõigile meditsiiniteenuste osutajate vajadustele…

Infra 02.04.2024

Ülemiste liiklussõlm

Ülemiste liiklusõlme rekonstrueerimisel lisasime väärtust nii kohalikele elanikele kui ka läbireisijatele, optimeerides liiklust ja parandades liiklusvoogusid. Meie uuendustega muutsime liiklusõlme efektiivsust ja ohutust, luues paremad tingimused mugavamaks ja sujuvamaks liiklemiseks ning vähendades ummikuid.