Meie

teenused

Meie tugevused on kogemus, suurus ja paindlikkus. Pakume täisteenust ning sellega kaasnevat mugavust ja meelerahu. Tagame ehitusteenuste kvaliteedi läbi meie spetsialistide, kes kuuluvad Eestis oma valdkonna tippu.

Peatöövõtt

Ehituse peatöövõtu teenuseid osutades keskendume iga projekti juhtimisele algusest lõpuni, garanteerides kõrgeimad kvaliteedistandardid, eelarve järgimise ja tähtaegadest kinnipidamise. Meie uuenduslik lähenemine ja tõhus ressursside haldamine nii äri- kui ka elamuprojektides tagavad klientidele rahu ja kindlustunde.

Projekteerimine

Meie projekteerimisteenused keskenduvad klientide vajadustele, pakkudes kuluoptimaalseid ja jätkusuutlikke lahendusi. Kasutades BIM-tehnoloogiat (Building Information Modeling), tagame täpse mudelprojekteerimise ja efektiivse projekteerimise juhtimise. Soovime leida iga projekti jaoks parima lahenduse, mis toetab energiatõhusust ja vastab LEED või BREEAM standarditele. Meie rajatud hooned on ökonoomsed, keskkonnasõbralikud ja vastupidavad, pakkudes klientidele pikaajalist väärtust.

Rajatised

Meie oskused infrastruktuuri, vesi- ja keskkonnaehituse alal on laiapõhjalised, ulatudes teede ja sildade konstrueerimisest kuni tunnelite ja sadamate ehituseni. Pakume terviklahendusi, mis tagavad projektide vastupidavuse, funktsionaalsuse ja keskkonnasõbralikkuse. Meie meeskond kasutab innovatiivseid lahendusi ja materjale, et projektid oleksid kestlikud ning efektiivsed. Loome lahendusi, mis toetavad kogukondade turvalisust ja jätkusuutlikku arengut.

Kinnisvaraarendus

Rand & Tuulberg Grupi kinnisvaraarendus ühendab turu mõistmise innovaatiliste ja jätkusuutlike lahendustega, et luua väärtuslikke ja elujõulisi keskkondi. Meie projektid keskenduvad kvaliteedile, funktsionaalsusele ja kogukondade edendamisele. Energiasäästlike lahenduste kasutamine tagab, et meie arendused on madalate ülalpidamiskuludega ja keskkonnasõbralikud, pakkudes sedasi investeeringutele pikaajalist väärtust.